• O Andělích

   Animovaná mše O Andělích

   Pavlinčin šťastný happyend, konec téměř ročního seriálu a krásná zkušenost, že andělé nemusí mít nutně křídla a svatozář!
     Tomik: Slavnostně vystavuji, že jsem konečně dojedl ten obří flák masa, který jsem od vás / od maminek dostal! Chci všem (opět) moc poděkovat! Fotky a video z animky má Jája v počítači. Usilovně pracuji na jejím získání! Díky za podporu!


   «ZPĚT NA VÝPIS ANIMOVANÝCH MŠÍ
 • Neoficiálním kronikářem animovaných mší se stala Anička, která mi přes svého učitele informatiky poslala následující text. Pokud jsem vše pochopil správně, tak je následující rešerže výsledkem domácího úkolu:

   

  1.OTEC IGO MLUVIL K PAVLE, KTERÁ V POLOVINĚ ŘEČI OTCE IGA UTEKLA. KUCHAŘKA (ŽANDA) PŘIBĚHLA K OTCI A  ŘEKLAMU ŽE PAVLA
  TRYSKEM PROBĚHLA KUCHYNÍ A BĚŽELA K 
  LESU.TAK BĚŽELI ŽA NÍ.OSTATNÍ ZE
  SIROTČINCE JE ŠPEHOVALI ZA DVEŘMI  A
  ROZHODLI SE, ŽE  PŮJDOU ZA NIMI. LES VYPRÁVĚL PAVLE  O TOM JAKÁ BYLA (V PODÁNÍ DĚTÍ ZE SIROTČINCE).

  2. V LESE DOHONIL OTEC IGO S ŽANDOU PAVLU A KNIM SE PŘIŘÍTIL ČERNÝ  RYTÍŘ  - KEVIN. VYHROŽOVAL VŠEM, ŽE JE ZABIJE, ALE PAVLA HO ZADRŽELA. KEVIN SE O BRÁTIL K PAVLE A CHTĚL JI  ZABÍT, ALE OTEC IGO KŘIK NA PAVLU AŤ SPOJÍ NÁHRDELNÍKY. NYNÍ NASTALA TMA.
  PAVLA SE ZAČÍNÁ PROBÍRAT Z KOMATU.

  3. PŘÁTELÉ PŘIŠLI PAVLU NAVŠTÍVIT . PAVLA JE POŽÁDALA O PENÍZE A  ADRESU NEJBLIŽŠÍHO SIROTČINCE. PO NÁVRATU Z NEMOCNICE ŠLA DO SIROTČINCE, KDE JÍ OTEVŘEL OTEC FILIP, KTERÝ BYL PODOBNÝ OTCI IGOVI. PAVLA SE NA NĚJ VYŘÍTILA A OTEC POSLAL MINISTRANTA ( KEVINA ) PRO VODU.  KDYŽ PAVLA ZE SIROTČINCE ODCHÁZELA MATĚJ JI POŽÁDAL, ABY MU VYPOVĚDĚLA PŘÍBĚH O KEVINOVI.
  BŮH POSTAVIL VEDLE NICH KŘÍDLA ,A PRAVIL:
  KAŽDÝ MÁ JEN JEDNO KŘÍDLO, ALE KDYŽ SE OBEJMOU MOHOU TEPRVE VZLÉTNOUT.